Jesteśmy dla naszych gości

Sabat na gruszy

Jeśli szukacie, spokoju, ciszy, czystego powietrza i kontaktu z naturą zapraszamy do agroturystyki „Sabat na Gruszy”.

 

 W naszym przytulnym zakątku poczujecie się wyjątkowo. Posiadamy ponad hektarowe gospodarstwo wraz z kawałkiem lasu, który jest rajem dla amatorów grzybiarstwa.

Wśród szumu drzew i śpiewu ptaków można odpocząć od zgiełku dużego miasta.

Na naszym terenie znajduje się grill, altana, miejsce na ognisko,mały plac zabaw dla dzieci oraz staw gdzie można popływać pontonem i odpocząć wśród wysokich świerków.

Warto zatem, odwiedzić miejsce gdzie kiedyś żyły najstarsze czarownice w kraju. Uruchom swoją miotłę i przybądź na zlot w Góry Świętokrzyskie. Zapraszamy!!!

Nasze pokoje

„…przeszły generalny remont w 2019 r. i są w pełni wyposażone (łazienka z prysznicem, czajnik, lodówka, mikrofala, TV z płaskim ekranem, Internet wi-fi).”

Dysponujemy 12 miejscami noclegowymi w 4 pokojach 2 i 3 osobowych. Pokoje przeszły generalny remont w 2019 r. i są w pełni wyposażone (łazienka z prysznicem, czajnik, lodówka, mikrofala, TV z płaskim ekranem, Internet wi-fi).

Na naszych gości czeka również duża jadalnia na której serwowane są regionalne posiłki z produktów z naszego gospodarstwa (jaja, mleko, świeże warzywa itp.).

Dla naszych gości przygotowaliśmy

Nasz dom gościnny położony jest w jednej z najbardziej zalesionych gmin w województwie świętokrzyskim, w malowniczej gminie Zagnańsk.

W naszym gospodarstwie mogą Państwo, spędzić miło i przyjemnie czas, w otoczeniu stawów, drzew i śpiewu ptaków.

Jest to wspaniałe miejsce na rodzinny piknik, gdzie proponujemy w lecie warzywa i owoce z naszego ogrodu, świeże pieczywo, wiejskie mleko i swojskie jaja. U nas możecie odpocząć na łonie natury, a także spędzić czas w komfortowych przytulnych pokojach.

Galeria

Atutem naszego gospodarstwa jest lokalizacja z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie blisko centrum urokliwych Kielc (więcej info), jest również wspaniałą bazą wypadową na szlaki Gór Świętokrzyskich, gdzie można obcować z unikatową i niepowtarzalną przyrodą.

Napisz do nas

12 + 10 =